У Донецьку відбувся автопробіг на честь дня Перемоги

  Автопробіг, присвячений дню Перемоги, влаштували ветерани Афганістану з Донецька. Колону автомобілів очолювала бойова техніка - БТР-80 та БРДМ.

  Під радянськими прапорами афганці у військовій формі з музейними зразками зброї в руках проїхали містом. Біля кожного меморіалу визволителям ветерани зупинялися і урочисто покладали квіти. Воїни-афганці також відвідали кілька десятків шкіл.

  Діти: "Неожидали, что такое будет. У нас на уроке звонок прозвенел без десяти час. Мы даже не поняли что это. Подумали, что пожар, цивільна оборона, евакуація". 
   
  Роман Євстаф`єв, організатор автопробігу: "Дети должны увидеть и познать. У них должна гордость поднятся увидев это, что им есть чем гордится. У нас есть прошлое, а главное у нас есть будуще".

  Андрій Беліков, голова районного Союзу воїнів-афгаців: "Это прежде всего создавалось для того, чтобы почтить память тех ребят, которые воевали в Великую отечественную войну и не вернулись на Родину. Во-вторых - почтить память живых, которые еще в строю, которых мы взяли под свою охрану и защиту".

  Попередній матеріал
  На Одещині влаштували реконструкцію бою часів Другої світової війни
  Наступний матеріал
  Повінь у Непалі - щонайменше 20 загиблих
  Теги: