5.ua

У Донецькому аеропорту пасажири не відчули посилення прикордонного режиму

  В аеропорту Донецька росіяни, що прилітають в Україну, не помітили, що Держприкордонслужба посилила контроль на кордоні. Про це повідомляє 

  "Ми пройшли дуже швидко. Нас четверо, але ніхто нас не затримував і не вимагав додаткових перевірок або документів", - розповів москвич Віталій, який подорожує разом з дружиною і двома доньками дошкільного віку.

  "Деяких там залишили. Мене не затримували. Нічого особливого в порядку перевірки не помітила", - поділилася враженнями інша росіянка Олена, яка пройшла кордон однією з перших.

  Росіянин Олексій, у якого є дозвіл на постійне проживання в Україні, взагалі не побачив ніяких змін при перетині кордону.

  Москвич Валерій сказав, що під час перевірки нікого довго не тримали: "Більше в пресі лякали, ніж це виглядає насправді".

  Один з працівників аеропорту сказав кореспонденту ВВС-Україна, що зараз в Донецьк зменшилася кількість авіарейсів, оскільки сам потік пасажирів значно зменшився.

  У самому ж аеропорту імені Сергія Прокоф'єва можна бачити збройні міліцейські патрулі. Кілька днів тому проросійські активісти влаштували в аеропорту політичну акцію, заявляючи, що зараз аеропорт контролює так звана "Донецька народна республіка".

  Над входом з написом "Виліт" можна бачити прапор самопроголошеної території. Однак самих активістів, яких офіційна українська влада називає сепаратистами, в аеропорту не видно.

  Як відомо, в п'ятницю журналіст Павло Шеремет розповів, що проходив у Києві митний контроль близько 2 годин. Він зазначив, що більшість чоловіків з Росії, які прибули одночасно з ним, все-таки не пропускали в Україну.

  Попередній матеріал
  Парубій відправляє самооборонців у нові батальйони Національної гвардії
  Наступний матеріал
  Євросоюз вже приготував нові санкції для Росії та гроші для України
  Теги:
  Loading...