hronika.info

У "ДНР" вигадали одразу кілька фейків, аби пояснити бойовикам зростання зарплат у ЗСУ

  Новина про суттєве підвищення зарплат для військовослужбовців Збройних сил України неабияк сколихнула лави окупантів

  Бойовики вельми зацікавилися інформацією про зростання зарплат для українських військових. При цьому їхні власні заробітки не йдуть у жодне порівняння з рівнем матеріального забезпечення ЗСУ.

  Про таке повідомляє група "Інформаційний спротив".

  Як стало відомо, новина про суттєве підвищення зарплат для військовослужбовців Збройних сил України від початку 2019 року неабияк сколихнула лави окупаційних військ і негативно позначилася на "морально-психологічному стані особового складу (бойовиків – ред.)". 

  Аби вгамувати невдоволення, окупаційне командування вигадало низку фейків, зокрема – про тимчасовість підвищення зарплат, існування химерного "американського військового фонду" та брак коштів на вояків у бюджеті України. 

  "Оскільки бойовики активно цікавляться розмірами підвищення зарплат українських військових і порівнюють їх зі своїми (порівняння далеко не на користь останніх), командування окупантів вигадало низку "пояснень", що нібито підвищення в ЗСУ носитиме "тимчасовий характер", воно буде "з'їдено зростаючою інфляцією в Україні", а також, що зарплату військовослужбовцям ЗСУ нібито підвищують виключно за рахунок виплат з якогось "американського військового фонду", оскільки "в українському бюджеті на ці цілі немає коштів", – зазначається у повідомленні. 

  Крім того, ще однією проблемою окупантів є істотне зростання кількості вогнепальних поранень серед бойовиків 1 та 2 АК, спричинені алкоголізмом та наркоманією в лавах терористів. Частішають і випадки суїцидів військовослужбовців. 

  "Російським окупаційним командуванням для приховування реальної ситуації в підлеглих частинах і підрозділах прийнято рішення класифікувати такі випадки як "бойові втрати", – повідомили в ІС. 

  Як інформував 5.UA, зарплати військовослужбовців ЗСУ цього року зростуть на 30%

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині перша громада УПЦ МП перейшла до Православної Церкви України
  Наступний матеріал
  ОБСЄ зафіксувала понад 20 російських танків у районі Тернового