У Дніпропетровську водіїв-порушників спрямовують на громадські роботи

  Замість сплачувати штраф, водії, що не дотримуються правил дорожнього руху, відпрацьовують на громадських роботах. На Дніпропетровщині від початку року уже понад півтори тисячі порушників відбули покарання саме у такий спосіб.
  Дніпропетровські водії у вільний від роботи час відпрацьовують покарання за порушення правил дорожнього руху. Приватний підприємець Руслан лопатою працює, але провини своєї не визнає. Каже - їхав без документів, а покарання отримав за те, що начебто керував автомобілем напідпитку.

  Руслан: "Ехал без документов, а пришло уже, что нужно идти в милицию на отработку часов, но по статье по совершенно другой… Никакой альтернативы, уже решение суда пришло. Причем с таким опозданием, что обжалованию не подлежит".

  Замість сплатити штраф у понад дві тисячі гривень - суд зобов’язав Руслана відпрацювати на громадських роботах 60 годин. Протягом останнніх двох тижнів на прибирання міста чоловік витрачає чотири години на добу. Комунальники кажуть - у них бракує кадрів, тож помічникам завжди раді.

  Євгенія Олексієнко, двірник: "Штрафники помагають, посилають…"

  Тетяна Барсукова, начальник ЖЕКу Дніпропетровська: "В связи с тем, что у нас 50% дворников не хватает - это очень хорошее подспорье".

  Якщо порушник не хоче замітати вулиці - покарання може стати суворішим, аж до кількоїх днів у ізоляторі.

  Владислав Нікітін, ст. інспектор відділу карно-виконавчої інспекції Дніпропетровської обл.: "В этом году для 185 человек заменили общественные работы на административный арест".

  Від початку року на комунальні роботи суд скерував півтори тисячі мешканців Дніпропетровщини. А вже незабаром до порушників правил дорожнього руху можуть приєднатися і ті, хто вживає алкоголь у громадських місцях.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса. Дніпропетровськ, 5 канал.

  Попередній матеріал
  На прохання Кучми очну ставку з Мельниченком перенесли
  Наступний матеріал
  Берлусконі пообіцяв звільнити острів Лампедуза від нелегалів
  Теги: