У Дніпропетровську стовпи вуличного освітлення перефарбували в жовтий колір [відео]

  Звернути увагу місцевої влади на аварійні стовпи вуличного освітлення в Дніпропетровську вирішив місцевий бізнесмен. Він перефарбував їх у жовтий колір. Щоправда комунальники від такої ініціативи були не в захваті.

  Ігор Калашніков: "Вот смотрите, открытая арматура подвержена коррозии. Сама коррозия разрывает бетон, бетон раскрывается, попадает влага внутрь железобетонной конструкции, при ударе мороза она разрывает. При не удобном случае для жителей города он может упасть".

  Ігор Калашніков нарахував у центрі міста п’ятнадцять аварійних електроопор. Каже, вирішив не залучати до проблеми комунальників і розв’язати її самотужки – пофарбував небезпечні стовпи у яскраво жовтий колір.

  Ігор Калашніков: "Мы ж красим со стороны автомобилей. Вы понимаете, пешеход видит, что опасно, акцентирует на этом внимание, пойдет немножко дальше. Машина немножко может протормозить, успеет отреагировать на падающий столб".

  Ігору допомогає його колега. Разом вони пофарбували вже три електроопори.

  Сергій Пресников: "Для города, чтоб люди ображали внимание на это, потому что очень много столбов по городу, которые уже сыпяться".

  Чоловіки зізнаються – розуміють, що порушують правила благоустрою міста. Адже жодних дозволів вони не мають. Проте, впевнені – роблять добру справу. Комунальне підприємство, на чиєму баланcі аварійні стовпи, ініціативу людей не схвалює. Але і самі відремонтувати опори не можуть - кажуть, грошей нема.

  Борис Гомза, головний інженер КП "Міськсвітло": "Сама электроопора стоит больше тысячи, и работы по ее восстановлению – половина этой суммы…для того, чтоб организовать эту работу, нужно вызывать ГАИ, вызывать службы, перекрыть проезжую часть, поэтому сопряженно с проблемами организационными".

  Місцеві водії кажуть - ідея хороша, от тільки фарбу обрали не яскраву та й інформації, що воно таке - бракує.

  Поки комунальники планують змінити аварійні опори, завзяті підприємці обіцяють взяти до уваги усі зауваження та надалі розфарбовувати стовпи у яскравіший колір.

  Марія В`яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Олімпійську чемпіонку Шемякіну зустріли у Львові з квітами, короваєм та оркестром
  Наступний матеріал
  У Черкасах стартував фестиваль "Живий камінь" [відео]
  Теги: