У ДФС створить 20 мобільних груп для боротьби з контрабандою

  Головне завдання на сьогодні перекрити весь західний кордон

  Найближчим часом для боротьби з контрабандою буде створено 20 мобільних міжвідомчих груп. Про це заявив на брифінгу в пункті пропуску Краковець глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, передає "Інтерфакс-Україна".

  "20 мобільних груп будуть створені і будуть працювати, перш за все, по західному кордоні, а також в Чернігівській та Житомирській областях. Головне завдання зараз перекрити весь західний кордон. З вересня поточного року ми плануємо задіяти їх на південному кордоні, а потім на ділянці кордону від Харкова до Житомира", - сказав Насіров.

  Він висловив упевненість, що митна служба зможе виконати завдання, поставлені прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, про збільшення митних зборів в найближчі кілька місяців.

  За словами Насірова, "систематична боротьба з контрабандою почалася з 2014 року і показники роботи митниці свідчать про позитивні результати - лише за 4 місяці поточного року перевиконання плану надходжень до митниці склало 5 млрд грн".

  Насіров сказав, що головне завдання в роботі митниці - це ліквідація "сірих схем" контрабанди і поліпшення технічного оснащення митниць.

  За його словами, кошти з польського кредиту будуть використані для покупки сканерів, які встановлять на всій ділянці західного кордону.

  Крім того, співробітників митниці планують оснастити відеокамерами як патрульних поліцейських. З цього приводу митниця зараз веде переговори з постачальниками обладнання та донорами для залучення коштів на покупку цієї техніки. Насіров зазначив, що початок роботи камер очікується протягом двох місяців.

  Нагадаємо, 6 травня глава Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оприлюднив заяву, в якій попросився у відставку. Своє рішення про звільнення пояснив тим, що на Закарпатті "намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств".

  Попередній матеріал
  Геннадій Москаль і надалі рішуче боротиметься з контрабандою – Президент
  Наступний матеріал
  Король Саудівської Аравії ліквідував міністерство нафти

  В Одесі головного бухгалтера ДФС підозрюють у крадіжці 3 млн грн

  У ДФС звітують про рекордно високі надходження податків і зборів у березні

  У Києві в нелегальних пунктах обміну валют вилучили готівки на 10 млн грн - ДФС

  "Поживемо – побачимо": Гройсман прокоментував питання звільнення голови ДФС