investmentnews.com

У Держспецзв'язку розповіли, чи постраждали інформсистеми України від вірусу WannaCrypt

  У відомстві також роз’яснили механізм дії вірусу WannaCrypt

  Україні вдалося уникнути більшості загроз для державних інформаційних систем від небезпечного вірусу-здирника WannaCrypt. Про це повідомляє Держспецзв'язку

  "У результаті оперативно вжитих заходів і завдяки завчасному попередженню про масову розсилку цього шифрувальника та наданню необхідних рекомендацій удалося уникнути більшості випадків інфікувань інформаційних систем державного сектору",  - зазначили у відомстві.

  Як стало відомо, переважна більшість інфікувань сталася через відкриття шкідливихаттачментів(документів Word, PDF-файлів), що були надіслані на електронні адреси багатьох комерційнихструктур та держустанов.

  У відомстві також роз’яснили механізм дії вірусу.

  "Атака, основною метою якої було розповсюдження шифрувальника файлів WannaCrypt, використовувала мережеву вразливість MS17-010, у результаті експлуатації якої на інфіковану машину встановлювався набір скриптів, використовуваних зловмисниками для запуску згаданого шифрувальника файлів", - йдеться у повідомленні. 

  Нагадаємо, напередодні ЗМІ поширили інформацію про масштабну кібератаку, що зачепила низку країн Європи, Росію та Україну. Загалом - з півсотні країн. 

  Попередній матеріал
  У Києві зібралась численна черга з бажаючих потрапити до Євромістечка – фото
  Наступний матеріал
  Окупаційні війська вдарили із "Градів"
  Loading...

  Масштабна кібератака в Україні та світі: уражені більше 50 тисяч комп'ютерів

  У Києві судитимуть першу в Україні групу "банкоматних" кіберзлочинців – відео

  В Україні створять центр кібербезпеки за підтримки НАТО