5.ua

У Держприкордонслужбі розподілили благодійні кошти, які надіслали громадяни

  Загальна сума надходжень благодійної фінансової допомоги від небайдужих громадян для прикордонників  та членів їх сімей, передислокованих з території Автономної Республіки Крим на материкову частину України, станом на 8 травня 2014 року склала 2 мільйони 702,3 тисяч гривень.

  Про це 12 травня повідомили у адміністрації Державної прикордонної служби України (ДПСУ) під час засідання робочої групи щодо розподілу цих коштів.

  Як зазначили у ДПСУ благодійні кошти розподілялись серед прикордонників з урахуванням реальних потреб кожного військовослужбовця та їх сімей. Зокрема, враховувалась кількість членів сім’ї, наявність в родині дітей з вадами здоров’я тощо. Всього на виплату прикордонникам наразі розподілили 2 мільйона 129 тисяч гривень.

  Також з отриманих внесків були виділені кошти у розмірі 82,5 тисяч гривень для забезпечення харчування членів сімей військовослужбовців, які були виведені з Криму та на цей час тимчасово проживають в санаторії Держприкордонслужби "Аркадія" в Одесі.

  " Зокрема зазначимо, що окрім перерахованих благодійних коштів до Держприкордонслужби України від громадян та організацій надходила й матеріальна допомога. Насамперед це продукти харчування, предмети побуту та особистої гігієни, елементи захисту і одягу та ін. Всього в грошовому еквіваленті вартість наданої матеріальної допомоги сягнула близько 7,5 мільйона гривень", - підкреслили у прикордонному відомстві.

  У ДПСУ також зазначили, що решта коштів, що залишилися на рахунку, та ті, які будуть надходити й надалі, розподілятимуться між військовослужбовцями та членами сімей для вирішення соціально-побутових потреб.

  Попередній матеріал
  Два мільйони жителів Донбасу висловилися щодо приєднання їх регіону до Дніпропетровщини - ЗМІ
  Наступний матеріал
  Організатори “референдуму” на Сході нестимуть кримінальну відповідальність - Турчинов
  Теги:
  Loading...