5.ua

У Чернівцях затримано хабарника з військомату, якій "відмазував" від несення служби в зоні АТО

  Співробітники  управління державної служби боротьби з економічною злочинністю (УДСБЕЗ ) управління МВС України в Чернівецькій області виявили та задокументували злочинну діяльність працівника Чернівецького міського військового комісаріату.
  Про це повідомляє прес-служба МВС 9 липня.

  Як зазначено, в силу своїх службових обов’язків військовий вимагав неправомірну вигоду в розмірі $ 500 від чернівчанки. За цю суму він гарантував, що її син-військовослужбовець не буде направлений на проходження служби до Луганської області, територія якої є зоною проведення Антитерористичної операції (АТО).

  "9 липня під час передачі коштів військового затримали працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС спільно з військовою прокуратурою. Предмет злочину в сумі 500 доларів США вилучено та додано до матеріалів кримінального провадження", - повідомили у МВС.

  Зараз проводяться усі необхідні оперативно-слідчі дії для встановленню інших посадових осіб, причетних до скоєння цього злочину. Також з числа працівників УДСБЕЗ та Слідчого управління УМВС України в Чернівецькій області створено слідчо-оперативну групу по виявленню додаткових фактів злочинної діяльності вищезазначених працівників військового комісаріату.

  Заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар наголосив, що "МВС у цей скрутний для держави час буде й надалі відстежувати і безпощадно боротися з тими особами, які, використовують своє службове становище для збагачення та наживи, нехтуючи інтересами країни та моральними принципами".

  Раніше повідомлялось про про інформаційну роботу, розгорнуту у звільнених від терористів районах Донеччини.

  Також повідомлялось про те, що Віталій Кличко запланував спеціальну нараду, аби подолати корупцію у столиці.
  Попередній матеріал
  У столичному військовому шпиталі зіграли 2 весілля
  Наступний матеріал
  США готові вводити нові санкції проти Росії - чекають на рішення ЄС
  Loading...