5.ua

У Чернівцях закінчилися щорічні змагання «Буковинська миля»

  Сімдесяти дворічний Олександр Громик каже - бігає  понад півстоліття, тож участь у марафоні для нього - справжнє свято.

  Олександр Громик, учасник «Буковинської милі»: «Для мене 10 кілометрів, як розминка. Бо я сам майстер спорту з марафонського бігу. І я пробіг за своє життя більше 165 тисяч кілометрів. Це більше як три рази навколо земної кулі».

  Наймолодшій учасниці масового забігу – Глорії - двадцять три дні. Свої перші дві милі немовля здолає за допомогою батьків, у візочку. Переконані - любов до спорту треба прищеплювати з раннього дитинства.

  Діана Польова, учасниця «Буковинської милі»: «Заради неї якоюсь мірою ми вирішили взяти участь для того, щоб свідомо чи підсвідомо вона потрішечки – потрішечки долучалась до занять фізичною культурою».

  Ще кілька хвилин розминок - і майже сім сотень учасників зірвалися з місця. До фінішу - більше трьох кілометрів. Організатори «Буковинської милі» кажуть - влаштували змагання, щоби популяризувати здоровий спосіб життя.

  Іван Гешко, директор «Буковинської милі»: «Всі люди, які прийшли сюда на цю пробіжку вони повинні отримати від цього задоволення Потрібно бігти не напрягаючись, не те щоб перемогти. Тре пробігти трусцою і отримати задоволення».

  Ті, хто вже дісталися фінішу, переконують - задоволення таки отримали. А ще - потішилися, що дедалі більше молоді бачать серед учасників марафону.

  Михайло Мазурашу, учасник «Буковинської милі»: «Ми тут прийшли всією сімєю. Як для міста, і як для нас, навіть таких вже по старше це дуже приємні і гарні моменти».

  Усі марафонці отримали символічні подарунки. До того ж, серед учасників забігу розіграли в лотерею спортивне обладнання.

  Павло Попеску, Володимир Морозов, Чернівці, «5 канал».

  Попередній матеріал
  З "Байконуру" успішно стартував ракетоносій
  Наступний матеріал
  Врадіївських ґвалтівників судять жінки. День 1 [відео]