У Чернігові вшанували пам’ять загиблих на Майдані

  Близько тисячі чернігівців ушанували пам’ять загиблих на Майдані. Потому пікетували обласне управління МВС та провели мітинг до Дня соборності України.

  Від початку грудня - це наймасовіша акція в Чернігові. Учасники пройшли центральною площею міста до будівлі УМВС, де і влаштували мітинг протесту проти дій міліції. Тут-таки священик УПЦ КП відправив заупокійну службу за загиблими на Майдані. Потому активісти пікетували обласну державну адміністрацію. Масова хода завершилася поблизу Катерининської церкви, біля монумента борцям за волю України, де чернігівцям вручили перших кількадесят посвідчень учасників об'єднання Майдан.       

  Отець Євген, священик УПЦ Київського патріархату: «Вони перші пішли до Бога, вони пішли в рай, бо герої потрапляють тільки в рай - герої України. Слава Україні!»

  Василь Чепурний, голова Чернігівського обласного товариства «Просвіта»: «По бандитським понятіям не буде ити Україна. Сьогодні громадянин Янукович Віктор Федорович, який відсьогодні не має права називатися президентом, привітав українців з Днем соборності - привітав кров'ю, смертями. Хіба ми можемо таку людину називати президентом? - не можемо... Головне - що ми не боїмося. Головна наша заповідь - не бійтеся. І тоді ми переможемо».

  Олег Русін, депутат Чернігівської міської ради: «Буде горіти земля у ворогів українського народу під ногами. І ми зробимо все, щоб вона горіла».

                                                                                                                               

  Попередній матеріал
  Голова ОБСЄ готовий стати посередником між українською владою та опозицією
  Наступний матеріал
  Президент Естонії: Силова реакція влади на мирні демонстрації - неприпустима
  Теги:
  Loading...