5.ua

У Чернігові відміняють концерт Кубанського козачого хору через підтримку агресії Путіна

  У Чернігові хочуть відмінити концерт  Кубанського козачого хорувиступ якого запланований на 21 березня.

  Про це повідомляють "Події і Коментарі".

  Такі ініціативу проявили в соціальних мережах патріотично налаштовані чернігівці, яких обурала заява керівництва хору щодо підтримки дій президента Російської Федерації Володимира Путіна по відношенню до України.

  Крім того на офіційній сторінці сайту хору розміщене і повідомлення в якому події в Україні розцінюються як «незаконне захоплення влади «нацистами»:

  «Незаконный захват власти на Украине и волна русофобии и нацизма острой болью отзываются в сердцах кубанцев. В тяжелейшие для жителей Крыма дни на полуостров приехали артисты Кубанского казачьего хора – чтобы поддержать и ободрить тех, с кем многие связаны не только соседскими, но и кровными узами. И всему миру продемонстрировать позицию: мы вместе, мы едины!»

  Після дискусії в соціальних мережах та відповідного звернення до керівництва області, штабу національного спротиву в Чернігові, ухвалене  рішення відмінити концерт Кубанського козачого хору.

  «Концерту не буде. Директор Департаменту культури ОДА підтримав пропозицію щодо скасування гастролерів, які підписалися у листі за окупаційну путінську політику. Готується відповідний матеріал.»,- повідомив Олександр Майшев

  Попередній матеріал
  Стосовно лідера "Луганської гвардії" розпочато кримінальне провадження
  Наступний матеріал
  Росія скасувала саміт СНД через відмову України від участі
  Теги:
  Loading...