У Черкасах проводять безкоштовні майстер-класи з латиноамериканських танців [відео]

  Латиноамериканських танців просто неба навчають у Черкасах. Безкоштовні майстер-класи у місті проводять щотижня, причому – за будь-якої погоди, навіть під дощем. На них збираються усі охочі вивчити основи сальси, бачати та меренге. Вікових обмежень для танцюристів немає.

  Держслужбовець Микола приходить на заняття з сальси, щоби відпочити після робочого дня. Проте, не приховує: такі вуличні тренування - ще й зайвий привід познайомитися з симпатичними дівчатами.

  Микола Гайдуков: "Это  интересно, это драйв, веселье, завести новых друзей, знакомства - полезно".

  Поет Олексій також вирішив спробувати ритм латинос на смак - під пильним керівництвом досвідченої танцівниці Яни. Та звикла вчити чоловіків різноманітнім па, але – за однієї умови.

  Яна Кулінич: "В принципе, не очень тяжело научить, главное – чтобы партнер хотел научиться, и тогда все получится".

  Олексій Юрін: "Класно, дуже позитивно. Класно, що у нас таке взагалі є в Черкасах".
   
  А це подружжя просто не уявляє свого життя без танцю. Олена та Богдан познайомилися саме під музичні ритми, і вже три роки танцюють разом.

  Олена та Богдан Мисники: "Це для нас такий відпочинок, ми приходимо, отримуємо дуже гарні емоції і для нас, в принципі – це такий заряд на цілий тиждень. Тому танцюємо з задоволенням".

  Тут кожен може отримати задоволення та підняти собі настрій під запальні мотиви, а головне - долучитися до здорового способу життя, запевняють організатори. Тому влаштовують заняття щотижня, за будь-якої погоди. І головне - жодних вікових обмежень.

  Юлія Тюріна, організатор майстер-класів: "Основая цель этого мероприятия – показать людям, что можно вести здоровый образ жизни, учиться танцевать, то есть, клубная латина – это танцы, которые подходят абсолютно для всех, независимо от возраста, пола. Танцуют женщины, мужчины и даже детки".

  Ініціатори запевняють – латиноамериканські танці дуже легко опанувати, і вже за кілька занять кожен може засвоїти основні рухи.

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Столична ДАІ розпочала місячник "Увага! Діти на дорозі!"
  Наступний матеріал
  У Ріо-де-Жанейро урочисто освятили Олімпійський прапор
  Теги: