перепоховали бійця батальйону "Донбас" 5 канал

У Черкасах перепоховали бійця, який загинув під час подій в Іловайську

У Черкасах перепоховали бійця батальйону "Донбас", який влітку 2014 року загинув поблизу Іловайська під час виходу так званим "зеленим коридором"

29-річного Олександра Маламужа довго не могли ідентифікувати і спочатку поховали на Краснопільському цвинтарі Дніпропетровська як невідомого героя. І лише нещодавно, після експертизи ДНК, підтвердили його особу.

Попрощатися з земляком на Соборну площу Черкас прийшли сотні містян. Обласна влада вручила родині Олександра Маламужа відзнаку "За заслуги перед Черкащиною". П'ятниця у місті оголошена жалобним днем.

"Був наказ з нашого взводу близько 20 осіб. 20 осіб виділені і в останній момент ще 6 чоловік в тому числі і Саня пригнули в машину і поїхали з нами в Іловайськ", - згадує військовослужбовець батальйону "Донбас" Національної гвардії "Ваха".

"Це був його перший бій і останній, на жаль. Всі хлопці знають, що він був з нами, що він відважна людина, смілива людина, що він чесний і тому ми тут", - додали бійці батальйону "Донбас".

Як повідомляв 5.ua, 29 лютого 2016 року в Кіровограді попрощалися з молодшим сержантом 57-ї мотопіхотної бригади. Боєць був мобілізований у серпні 2014 року. Служив водієм автомобільного відділення взводу 57-ї бригади.

Зазначимо, 13 лютого у Дніпропетровську попрощалися з розвідником Олегом Созоненком. 10 лютого 2016 року він та ще двоє військовослужбовців підірвалися на розтяжці поблизу Авдіївки. Созоненко загинув на місці. Двоє його побратимів були поранені.

Попередній матеріал
Відтепер у наглядовій раді "Нафтогазу" працюють три іноземці
Наступний матеріал
Адвокати Савченко заявляють, що їм постійно погрожують
Теги:
Loading...

В Запоріжжі попрощалися з бійцем ДУК "Правий сектор"

У Кіровограді попрощалися із командиром взводу 128-ї гірсько-піхотної бригади

Близько 300 людей прийшли попрощатися з бійцем АТО Олегом Бондаренком у Миколаєві

На Тернопільщині попрощались із героєм-"кіборгом"