нафтогаз 5.ua

Відтепер у наглядовій раді "Нафтогазу" працюють три іноземці

  Наглядова рада буде повністю сформована до кінця березня

  Троє з п'яти членів наглядової ради НАК "Нафтогаз України" вже затверджені і готові розпочати роботу. Нині очікуються ще дві кандидатури від Президента і Кабінету міністрів. Про це на брифінгу сказав міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, повідомляє "Укрінформ".

  "Мінекономіки вже обрало і затвердило трьох осіб, чекаємо на кандидатів від Президента і Кабміну. Троє призначених кандидатів уже готові розпочати роботу", - сказав Абромавичус.

  За його словами, обрані кандидати - фахівці світового класу.

  "Це Маркус Річардс, Чарльз Проктор і Пол Уорвік", - зазначив міністр.

  Він наголосив, що наглядова рада буде повністю сформована до кінця березня: "У нас залишилося буквально кілька днів. До квітня наступного року повноваження наглядової ради будуть трохи обмежені".

  За словами міністра, голова наглядової ради, як передбачається, має бути обраний з-поміж незалежних членів.

  "Для цього Президент має підписати закон про корпоративне управління. Є як мінімум два дуже сильні кандидати", - сказав Абромавичус.

  Він також анонсував, що кандидатами від України будуть ті, хто працює в держорганах.

  За інформацією видання, Маркус Річардс (Dr. Marcus Richards) має досвід роботи в нафтогазовій галузі більше 33 років, у тому числі на керівних посадах у British Petroleum і Dana Petroleum. Зараз консультує низку компаній та інвестиційних фондів. Викладає в Aberdeen Business School. Закінчив Harvard Business School, здобув докторський ступінь в University of Wales.

  Пол Уорвік (Paul Warwick) - досвід роботи в нафтогазовому секторі більше 32 років, у тому числі на управлінських посадах у ConocoPhillips і Talisman Energy. Досвід роботи в Норвегії, Великій Британії, Польщі, Індонезії, країнах Північної і Західної Африки, Близького Сходу. Закінчив магістрат у Cranfield Institute of Technology, навчався в London Business School.

  Чарльз Проктор (Charles Proctor) - досвід роботи в нафтогазовому секторі більше 27 років, у тому числі на керівних посадах у British Petroleum і Ganei Energy. Має досвід роботи в таких країнах, як Азербайджан, Ангола, країнах Близького Сходу. Має ступінь магістра Downing College (Велика Британія).

  Як повідомляв 5.ua, 11 березня 2016 року на допиті в НАБУ виконавчому директору "Нафтогазу" Андрію Пасішнику вручили повідомлення про підозру

  Попередній матеріал
  У Києві зіштовхнулися вісім автомобілів
  Наступний матеріал
  У Черкасах перепоховали бійця, який загинув під час подій в Іловайську
  Теги:
  Loading...

  Із 1 квітня "Нафтогаз" знизить ціни на газ для промисловості

  Детективи НАБУ склали підозру топ-менеджеру НАК "Нафтогаз України" Пасішнику

  У "Нафтогазі" пояснили, чому потрібно підвищити тарифи на газ

  "Нафтогаз" вимагає від "Газпрому" $8,2 млрд за транзитним контрактом – Коболєв

  Виконавчий директор "Нафтогазу" не виконуватиме обов’язки на час розслідування Антикорупційного бюро

  У лютому "Нафтогаз" знизить ціни на газ для промисловості