Національна поліція у Борисполі 5 канал

У Борисполі запрацювала Національна поліція

171 інспектори патрульної поліції стали до роботи в Борисполі

Сьогодні патрульні склали присягу. Серед тих, хто пройшов відбір - 28 жінок, є й учасники Антитерористичної операції на Сході України. Під час майже тримісячного навчання значну увагу приділяли англійській мові, адже у Борисполі розташований міжнародний аеропорт.

На урочисту церемонію складання присяги приїхав і прем'єр Арсеній Яценюк. Він заявив, що нову поліцію запускатимуть й у інших містах України. Зараз шукають на це гроші. Зі слів глави уряду, джерелом коштів можуть бути конфісковані мільярди колишнього президента Віктора Януковича.

"Проводилася тактична, фізична підготовка. Було важко, але всі дуже старалися, усі молодці. У нас були тренінги, була тактична та вогнева підготовка і я вважаю, що дуже гарні показали результати. Дівчата молодці, хлопці нами пишаються", - зазначили патрульні.

"Ми очікуємо від парламенту прийняття відповідного закону, а від судової правоохоронної системи не просто арешту, який ми вже зробили, а конфіскації, передачі їх в бюджет і відправити частину коштів, як на національну безпеку і оборону, так і на дофінансування Національної поліції", - заявив Яценюк.

Нагадаємо, 5 березня 245 патрульних присягнули на вірність Україні в Полтаві.

Попередній матеріал
Бойовики заволоділи шифротелеграмою Туки, що адресована Яценюку
Наступний матеріал
"Спасибо президенту Путину": в "ЛНР"/"ДНР" з'являться лімітовані поштові марки вдячності
Теги:
Loading...

Як житомирські поліцейські складали присягу

У Житомирі запрацювала Нова поліція

Деканоідзе звільнила начальника поліції у Вінницькій області

Нова поліція тепер і в Тернополі: 209 патрульних склали присягу