нова поліція у Житомирі 5 канал

У Житомирі запрацювала Нова поліція

У Житомирі із понад 6,5 тис. бажаючих поліцейськими змогли стати 229 людей

Це спортсмени, юристи, менеджери та військові. Серед них 37 учасників АТО. Двоє з ветеранів мають орден "За мужність". Також патрульними стали  32 дівчини. Присягу на вірність Україні поліцейські складали на головній площі Житомира.

Вже ввечері вони вирушать на перше чергування. Щоб охороняти громадський порядок, щоденно на вулиці міста будуть виїжджати 18 екіпажів. Житомир - 18-те місто в Україні, де вже запрацювала нова патрульна поліція. Попереду представлення нових поліцейських ще у трьох українських містах.

"Ми проходили дуже сильну фізичну підготовку і намагалися для себе робити так, як хлопці роблять, на тому ж самому рівні. Бо ми ж будемо напарниками у будь-якому випадку з кимось із хлопців, вони повинні не боятися, повинні знати, що ми сильні і мужні", - зазначила офіцер патрульної поліції Христина Струтинська.

"Патрулів буде 18. Це 18 автомобілів. Все місто поділене на 18 квадратів, за кожним патрулем буде закріплений певний квадрат. Екіпаж, який буде його обслуговувати, буде відповідати за цей квадрат. Також, на лінію буде постійно виїжджати командир батальйону, командир роти, заступник. Три старші людини постійно будуть з особовим складом", - додав Керівник патрульної служби ГУ НП Житомира Керівник патрульної служби ГУ НП Житомира Ігор Гусак.

Нагадаємо, 5 березня 245 патрульних присягнули на вірність Україні в Полтаві.

Попередній матеріал
Російський суд визнав вину Савченко
Наступний матеріал
Метою терористів було здійснення демонстраційного вибуху - експерт
Теги:
Loading...

Нова поліція тепер і в Тернополі: 209 патрульних склали присягу

Нова поліція у Тернополі: урочиста присяга

Нова поліція у Полтаві: 245 патрульних присягнули на вірність Україні - Аваков

Нова поліція вже у Черкасах: урочиста присяга та перше патрулювання