Санкції проти РФ
Санкції проти РФ politeka.net

У Білому домі підтримують введення нових санкцій проти РФ

  Адміністрація Дональда Трампа підтримує нові санкції, але заперечує проти тієї частини законопроекту, яка наділяє Конгрес набагато значнішими повноваженнями у визначенні політики санкцій відносно РФ

  Білий дім підтримує введення нових економічних санкцій щодо Росії та Ірану, однак цей законопроект, який зараз розглядається в Конгресі США, неприпустимо стримує повноваження президента. Про це у вівторок, 11 липня, повідомляє УНІАН з посиланням на The Washington Post.

  Так, директор із законодавчих питань Білого дому Марк Шорт заявив, що адміністрація Дональда Трампа підтримує нові санкції, але заперечує проти тієї частини законопроекту, яка наділяє Конгрес набагато більш значними повноваженнями у визначенні політики санкцій відносно РФ. Якщо Дональд Трамп спробує пом'якшити або скасувати санкції проти Москви, згідно із законопроектом, буде потрібно голосування Конгресу.

  "Ми стурбовані тим, що законопроект, як ми вважаємо, створює незвичайний прецедент делегування зовнішньої політики 535 членам Конгресу. Він не містить в собі винятків, що стосуються питань національної безпеки, які завжди були частиною санкцій e минулому", – сказав Марк Шорт.

  Як повідомляв 5.UA, 14 червня, верхня палата Конгресу США переважною більшістю голосів ухвалила законопроект, який передбачає широкий спектр санкцій проти Росії за втручання Москви у президентські вибори у Сполучених Штатах.

  Попередній матеріал
  ЄС остаточно завершив ратифікацію Угоди про асоціацію з Україною
  Наступний матеріал
  В ОРДЛО у військових РФ та російських найманців забирають паспорти і військові квитки – ГУР
  Loading...

  Запровадити нові та заборонити знімати старі: Сенат США на межі двопартійної угоди про антиросійські санкції

  США запровадили санкції проти восьми російських компаній – ЗМІ

  США не скасують санкції проти РФ до повного розв'язання кризи в Україні та Сирії – Трамп