Авіація для МВС
Авіація для МВС Facebook Аваков

У 2018 році МВС отримають перші французькі вертольоти Airbus Helicopters – Аваков

Французькі гелікоптери H-225 для ДСНС обладнані медичним устаткуванням, щоб забезпечити не лише авіаційне покриття по всій Україні, але і вчасно надавати медичну допомогу

Цьогоріч підрозділи МВС України отримають перші чотири вертольоти французької фірми "Airbus Helicopters", з яких три гелікоптери – для аеромедичної евакуації та санітарно-рятувальних операцій ДСНС і ще один – для потреб Нацгвардії.

Про таке сьогодні, 25 вересня, під час робочої поїздки на Чернігівщину повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Тут у Ніжині буде розташований сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС. Це будуть вертольоти для служби з надзвичайних ситуацій, прикордонників, Нацгвардії та поліції. Вони оснащені усіма видами спецтехніки, системами відеоспостереження, можливостями для десантування та інше. Це новий рівень професійної якості нашої роботи",  – заявив міністр. 

Він додав: "Коли щось трапляється, що потребує концентрації, усі вертолітні сили МВС будуть направлені в одне місце. Так працюють жандармерія і поліцейські підрозділи в усьому світі. Тут змінюється і специфіка нашої роботи. Ми переходимо у світ нових технологій". 

За словами Авакова, уже цього року України чекає на перші чотири повітряні судна від Франції. 

Авіація для МВС
Авіація для МВСFacebook Аваков

"Три машини працюватимуть у підрозділах ДСНС – це гвинтокрил обладнаний необхідним устаткуванням для аеромедичної евакуації, аварійно-рятувальних і протипожежних цілей. Ще один гелікоптер Н-225 надійде в авіапідрозділ Національної гвардії України", – написав Аваков у власному Facebook

Зауважимо, що французькі гелікоптери H-225 для ДСНС обладнані медичним устаткуванням, щоб забезпечити не лише авіаційне покриття по всій Україні, але і вчасно надавати першу допомогу. Поки ж авіаційний загін задіюють для пошуково-рятувальних робіт та під час протипожежного патрулювання. 

Для сервісного обслуговування вертольотів Airbus Helicopters збудують чотири ангари.

Тим часом надзвичайники сподіваються, що нова авіаційна техніка дозволить посилити патрулювання вертольотами на базі аеродрому "Ніжин", а також на авіаційній точці в "Жулянах". Крім того, у планах рятувальників – несення посиленої служби у Південному регіоні України та виконання пошукових операцій на морі. 

Дивіться також фотогалерею: 

За лаштунками виробництва вертольотів: чим вражений Турчинов – ФОТО

Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/
Підприємства-виробники вертольотів
/

Попередній матеріал
Готові до серійного виробництва: в Україні успішно випробували бронемашину "Лев"
Наступний матеріал
Samsung має намір випустити два смартфони зі сканером відбитків пальців на дисплеї