Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався в Україні

  Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався в Україні. За статистикою, щодня на дорогах гине 14-ть людей, сотня - зазнає травм. Це один із найгірших показників серед Європейських країн.

  Більшість аварій стається через порушення водіями правил дорожнього руху - зокрема перевищення швидкості та кермування транспортом напідпитку. Найпроблемнішим регіоном у ДАІ назвали Одесу, натомість поволі зменшується аварійність у Західних областях. Панацаєю від смертності на дорогах чиновники і представники громадських організацій вважають систематичне навчання школярів правилам дорожнього руху та підвищення відповідальності водіїв за кермом. Протягом тижня високопосадовці проводитьмуть форуми та обговорення проблеми дорожніх аварій, у неділлю з нагоди Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП запланували автопробіг.

  Олександр Скибінецький, голова координаційної ради ВГО "Асоціація безпеки дорожнього руху": "В системі безпеки дорожнього руху 3 фактори діють це людина, машина і дорога. От по цим 3 факторам треба працювати. Поліпшувати дороги, стежити за тим щоб технічний стан автомобілів в порядку і головне - виховувати людей, їхнє культурне ставлення як водіїв так і пішоходів".

  Володимир Резнікова, заступник начальника Департаменту ДАІ МВС: "Станом на початок листопада цього року порівняно з аналогічним періодом минулого року то зростання кількості автопригод там де є потерпілі або загиблі всього становить близько 1 відсотка. Кількість загиблих зросла нажаль на 5 відсотків, кількість потерпілих так само до 1 відсотка збільшилась".

  Попередній матеріал
  Найближчі два тижні синоптики обіцяють теплу погоду
  Наступний матеріал
  На адвоката, який представляв інтереси родини Мазурків, тиснуть
  Теги: