На адвоката, який представляв інтереси родини Мазурків, тиснуть

  На адвоката, який представляв інтереси родини Мазурків, тиснуть. Про це Лаврентій Кухайлешвілі особисто повідомив журналістам.

  Сьогодні його вдруге викликали на допит до столичного УБОЗу. Хоча, як адвокат однієї із сторін, він не має права свідчити у справі. Кухайлешвілі додав - дружина караванського стрілка відмовилась від його послуг, щойно міліція знайшла тіло Ярослава Мазурка. Щоправда, це повідомлення юрист отримав не від неї особисто. А ось біля його будинку, додав Кухайлешвілі, з`явився підозрілий чоловік. Цей факт він назвав спробою залякати його та пов`язав зі своєю позицією щодо Мазурка, а також численними незручними для слідства запитаннями.

  Лаврентій Кухайлешвілі, адвокат: "Мені в непрямій формі уже погрожують. До мене додому, до сусідки прийшов невідомий чоловік у п`ятницю, як раз коли мене перший раз викликали до цього приміщення. Він представився представником "Магнолії-ТВ", показав якесь посвідчення і сказав, що вони шукають дитину, фото дитини, звичайно, не показали. Ви розумієте - у мене маленька дитина".

  Нагадаємо, тіло Ярослава Мазурка знайшли сьомого листопада у Києві - із паспортом та пістолетом. Попередня причина смерті - самогубство. 26-го вересня чоловік, підозрюваний у крадіжці - влаштував стрілянину - поцілив чотирьох охоронців, троє з яких загинули на місці. Правоохоронці назвали особу стрільця - Ярослав Мазурок, і оголосили його у міжнародний розшук. Але, попри обіцяну винагороду у сто тисяч гривень знайти Мазурка живим - не вдалося.

  Попередній матеріал
  Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався в Україні
  Наступний матеріал
  Лутковська хоче з`ясувати ситуацію із зникненням російського опозиціонера
  Теги: