5.ua

Тисячі чернігівців попрощалися із загиблими на Донбасі земляками

  У Чернігові прощалися з трьома загиблими у зоні АТО бійцями. В місті оголосили жалобу.


  Віктор Запека, Андрій Іщенко та Олександр Найдьон потрапили у засідку поблизу Станиці Луганської, що на Луганщині. Двоє бійців спецбатальйону "Чернігів" загинули на місці, третій помер від отриманих травм дорогою до лікарні.

  Від самого ранку на в'їзді до Чернігова велелюдно. У козацькій Катерининській церкві відспівують трьох героїв – рядових міліції Вiктора Запеку, Андрія Іщенка та старшого сержанта Олександра Найдьона. Патрульна група спецбатальйону "Чернігів" рухалася на підсилення однієї з наших позицій, але потрапила в засідку.

  Двоє бійців загинули на місці. Один - дорогою до лікарні. Ще п'ятеро поранених нині – у шпиталі. Побратими загиблих кажуть, щонайменше одного із загиблих можна було б урятувати – якби був реанімобіль і бронетехніка.

  Кілька тисяч містян прийшли попрощатися з захисниками. Жалобну церемонію влаштували на ґанку церкви. Віддати шану побратимам прийшли і бійці спецбатальну "Чернігів", які напередодні повернулися із зони АТО на ротацію.

  Рядових міліції Віктора Запеку та Андрія Іщенка поховали у Чернігові. Старшого сержанта Олександра Найдьона – на Городнянщині, звідки той був родом.

  Попередній матеріал
  Завтра у Києві відзначатимуть річниці Майдану, Помаранчевої Революції та Голодомору
  Наступний матеріал
  Дві волонтерки зі США назбирали українським бійцям допомоги більш ніж на $1 мільйон