Тимошенко передала у ГПУ заяву про незаконність справи проти неї

  Колишній прем`єр Юлія Тимошенко просить Генпрокуратуру закрити кримінальну справу проти неї. Про це повідомила прес-секретар лідерки "Батьківщини" Марина Сорока. За її словами, Тимошенко передала слідчому ГПУ скаргу про незаконність порушеної проти неї справи.

  Також вона звернулася з клопотанням про дозвіл виїхати 5-6 травня до Сумської області, туди її запросили місцеві мешканці. Нагадаємо, Юлія Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. У квітні ГПУ порушила проти неї третю кримінальну справу щодо газових контрактів 2009-го року.

  Напередодні лідерка "Батьківщини" повідомила, що суд Нью-Йорка прийняв її позов на співвласника газотрейдера РосУкрЕнерго Дмитра Фірташа. У документі Тимошенко вимагає визнати неправомірними дії бізнесмена та вищих посадових осіб України. Йдеться про повернення РосУкрЕнерго 12 мільярдів кубометрів газу. Також у позові міститься вимога - визнати "змовою" мирну угоду, якої досягли в Стокгольмському суді 8 червня минулого року.

  Втім, як повідомила прес-служба Дмитра Фірташа, бізнесмен не отримував жодних документів від американських судових органів щодо поданого проти нього позову від Юлії Тимошенко. Також він сумнівається, що Тимошенко має підстави оскаржувати рішення Стокгольмського арбітражу в суді.

  Попередній матеріал
  У США опублікували свідоцтво про народження Обами
  Наступний матеріал
  Племена Західної Лівії підтримали повстанців і рушили на Триполі
  Теги: