5.ua

Турчинов доручив посилити антитерористичний режим та охорону держкордону з РФ

Правоохоронці мають протидіяти обігу незареєстрованої зброї, а також пильнувати за кордоном з Росією

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов пов'язує теракти, диверсії, зухвалі вбивства, провокування масових безладів – усі ці події, що сталися останнім часом в Україні, з впровадженням спецслужбами Російської Федерації активної фази плану щодо дестабілізації внутрішньополітичної ситуації в державі. Про це йдеться у коментарі Турчинова на сайті РНБО.

За його словами, теракти, спрямовані проти журналістів, працівників СБУ, Головного управління розвідки, а також жорстоке вбивство військовослужбовця Аміни Окуєвої спрямовані на нагнітання страху, розпачу та невпевненості населення у спроможності державних інституцій забезпечити правопорядок та спокій у суспільстві.

Враховуючи такі загрози, секретар РНБО доручив правоохоронним органам посилити контроль над кордоном з РФ.

"З урахуванням цих реальних загроз СБУ, Нацполіції та Держприкордонслужбі України доручено посилити антитерористичний і контррозвідувальний режим, прикордонний контроль та охорону державного кордону з Російською Федерацією, вжити заходів щодо активізації дій з вилучення із обігу незареєстрованої зброї, ефективної протидії озброєній злочинності, контрабанді засобів ураження, боєприпасів, вибухових речовин та їх незаконному обігу", – зазначається в повідомленні.

Також інформується, що допомогу в реалізації цих заходів надаватимуть усі силові структури України. "А також, я сподіваюсь, ветерани АТО та всі небайдужі громадяни країни", – прокоментував Турчинов. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Вбивство Аміни Окуєвої: перші фото з місця трагедії

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Держсекретар США зустрівся з послом РФ: про що говорили
Наступний матеріал
"Пам'яті Аміни": Геращенко розповів, що готується закон про захист свідків
Loading...