Тука 5 канал

Тука прокоментував вбивство "Мотороли": "Це не перша і не остання смерть"

  Бойовика підірвали у ліфті власного будинку

  Заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука вважає, що після смерті "Мотороли" в керівництві "ДНР" можуть початися зачистки. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

  "Гадати можна багато, відповідь можуть знати тільки виконавці. Те, що це сталося, це в будь-якому випадку абсолютно логічно. Місяці чотири тому я говорив, що проект "Новоросія" закрито. Те, що ми спостерігаємо, – низка смертей, це повністю вкладається в картину розвитку подій. Це не перша і не остання", – зазначив він.

  Крім того, Тука переконує, що Росія не буде використовувати смерть "Мотороли" у своїх цілях.

  Натомість, він не виключив, що вбивство бойовика може бути причиною ескалації з боку бойовиків. "Так, це може бути на короткостроковому етапі. Швидше за все, будуть проводитися певні зачистки всередині так званої "ДНР", так, як це було в сусідній "державі", де править "граф Плотницький". Всі ці абсолютно логічні пазли однієї картини, проект закритий", – зазначив Тука.

  У групі "Стоп Терор" також вважають, що смерть бойовика "Мотороли" може бути вигідна Росії. "Росії такі маргінали не потрібні. По-перше тому, що вони вносять розбрат та розхитування у ці лави, підривають певну норму та стабілізацію. Росії стає вже незручно ними керувати, бо виникає певний конфлікт інтересів на економічному, політичному ґрунті", – зазначив військовий блогер Семен Кабакаєв.

  Як повідомляв 5.ua, 16 жовтня в ліфті будинку, де жив бойовик "Моторола", спрацював вибуховий пристрій. Бойовик, який перебував на місці вибуху, зазнав важких поранень, від яких і помер.

  Згодом стали відомі подробиці вибуху в будинку бойовика в Донецьку.

  Попередній матеріал
  Неподалік Попасної підірвався автомобіль з українськими бійцями, є жертви
  Наступний матеріал
  Президент вручив 55 квартир нацгвардійцям, ще 500 пообіцяв
  Loading...

  Військовий блогер озвучив нову версію вбивства бойовика "Мотороли"

  Вбивство бойовика "Мотороли": нові подробиці вибуху та інформація від волонтерів

  У Донецьку загинув російський терорист "Моторола" – у МВС України інформацію підтвердили