5 канал

Військовий блогер озвучив нову версію вбивства бойовика "Мотороли"

З початку цього року почалися "зачистки" бойовиків та їхніх ватажків, яких російське керівництво вважає небажаними

Смерть бойовика "Мотороли" може бути вигідна Росії. Про це в ефірі "Інформаційного ранку" на "5 каналі" заявив координатор групи "Стоп Терор" та військовий блогер Семен Кабакаєв.

"2014 року Росія повномасштабно заходила на територію Донбасу і для ЗМІ їй потрібні були "картинки". Саме такі "картинки" створили з таких людей, як Бєднов, Козіцин, "Гіві", "Моторола", Дрьомов і так далі. З плином перших півроку, других, з плином двох років Росія починає закріплюватися на цій території, розставляє своїх людей – спецслужби, ГРУ, ФСБ, політичних консультантів, аби вони контролювали у тому числі економічну сферу. Звичайно, залишається контингент маргіналів, люмпенів, з цих польових командирів, які небажані", – пояснює він.

"Вони (ці командири) досі живуть так званими "романтичними ідеалами" та вірять у Новоросію. Росії такі маргінали не потрібні. По-перше тому, що вони вносять розбрат та розхитування у ці лави, підривають певну норму та стабілізацію. Росії стає вже незручно ними керувати, бо виникає певний конфлікт інтересів на економічному, політичному ґрунті. Вони не цікаві, бо за ними стоїть певна частина озброєних людей, які можуть скинути того ж таки Плотницького, Захарченка і так далі", – зазначив Кабакаєв.

Він наголосив: "Саме тому з часом, на початку 2016 року, почалися масштабні зачистки бойовиків, крупних ватажків бойовиків, а також командирів поменше".

"До кінця 2017 року, я вважаю, майже усі польові командири будуть усунені. Тим паче, що ці люди дуже багато знають та можуть дати свідчення", – переконаний він. 

Як повідомляв 5.ua, 16 жовтня в ліфті будинку, де жив бойовик "Моторола", спрацював вибуховий пристрій. Бойовик, який перебував на місці вибуху, зазнав важких поранень, від яких і помер.

Згодом стали відомі подробиці вибуху у будинку бойовика в Донецьку.

Попередній матеріал
Китайська космічна місія вирушила на станцію "Небесний палац"
Наступний матеріал
У Пакистані зіткнулися два автобуси: щонайменше 30 загиблих
Теги:
Loading...

Вбивство бойовика "Мотороли": нові подробиці вибуху та інформація від волонтерів

У Донецьку загинув російський терорист "Моторола" – у МВС України інформацію підтвердили