5 канал

Тука назвав чотири версії, хто може бути причетний до підриву автомобіля ватажка "ЛНР"

  На думку Туки, до замаху на Плотницького може бути причетний "старший брат"

  Заступник міністра з питань окупованих територій України Георгій Тука назвав можливі версії, хто може бути причетний до підриву автомобіля ватажка так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького. Про це він написав у Facebook.

  "Я ще не володію достовірною інформацією щодо цього випадку. Тому, можу лише відзначити, що такий фінал я прогнозував 3-4 тижні тому", - сказав він.

  Він назвав чотири можливі версії, які можуть пояснити підрив автомобіля Плотницького. "Свої. Відомо, що Плотницький нещадно грабував окуповану частину Луганської області. Звичайно, у нього були і конкуренти серед місцевих "революціонерів". Цілком ймовірно, що ліквідація - результат внутрішньої конкурентної боротьби", - зазначив він.

  "Сусіди. "Дорогий сусід" Захарченко відверто конкурував з Плотницьким щодо розподілу сфер впливу та фінансових потоків", - заявив він.

  Крім того, на думку Туки, до замаху на ватажка може бути причетний "старший брат".

  "Аналізуючи схожі події в інших країнах світу, варто підкреслити, що, в переважній більшості, одіозні фігури довго не живуть. Виконавши свою справу в початку конфлікту, вони стають непотрібними для закулісних режисерів. По-перше, вони занадто багато знають. По-друге, вони - надто одіозні, отже, не підходять для переговорних процесів щодо примирення", - додав Тука.

  Як інформував 5.ua, в окупованому Луганську підірвали автівку ватажка терористичного угруповання "ЛНР" Ігоря Плотницького, дві людини поранені.

  Попередній матеріал
  ГУР: На окуповану територію Донбасу перекинули колону танків та артилерії
  Наступний матеріал
  Речник АП: Найгарячіше в Авдіївці – бойовики випустили понад 100 мін
  Теги:
  Loading...

  ГУР: На окуповану територію Донбасу перекинули колону танків та артилерії

  Генпрокурор: за тиждень проведено понад 100 обшуків щодо незаконних вирубок лісів

  Георгій Тука: Безпосередні переговори української влади з очільниками терористичних угрупувань – недоцільні і неможливі

  З 1 серпня у тестовому режимі має запрацювати електронний реєстр переселенців – Тука