5.ua

ЦВК затвердила кошторис перевиборів у проблемних округах - більше 18 млн. грн. [відео]

  На підготовку та проведення повторних виборів народних депутатів у п’яти проблемних округах з бюджету витратять більше вісімнадцяти з половиною мільйонів гривень. Суму на сьогоднішньому засіданні затвердила Центральна виборча комісія.

  Жанна Усенко-Чорна, представник ЦВК: «Видатки Центральної виборчої комісії в сумі 2 мільйони 898 тисяч 100 гривень для потреб окружних виборчих комісій, які будуть здійснювати підготовку й проведення виборів у вказаних округах, включаючи видатки для потреб відповідних дільничних виборчих комісій у сумі 13 мільйонів 612 тисяч 500 гривень. Також передбачається утворення резервних коштів у сумі 2 мільйона 162 тисячі».

  І сьогодні ж Центрвиборчком зареєстрував перших 19-х кандидатів у народні депутати на перевибори. Усього документів отримано від 33 кандидатів. Найбільше охочих взяти участь у перегонах – у 94-му окрузі, це Обухів Київської області. Серед 8-ми зареєстрованих є й опозиціонер Віктор Романюк, який, через порушене проти нього кримінальне провадження, зараз перебуває в Італії. Майже в кожному окрузі, окрім Києва, де балотуватиметься свободівець Юрій Левченко, від опозиції кандидатом буде представник «Батьківщини». А от від Партії регіонів жодного кандидата поки що не зареєстрували. Повторні вибори народних депутатів у п’яти округах відбудуться 15 грудня.

  Попередній матеріал
  Європейські дипломати вкотре закликали Київ вирішити питання Тимошенко (оновлено) [відео]
  Наступний матеріал
  ПР визначилась з кандидатом на перевибори по обухівському округу
  Теги:
  Loading...