5.ua

ЦВК відмовилася реєструвати дві ініціативні групи щодо проведення всеукраїнського референдуму про приєднання України до МС

   

  Відповідне рішення ЦВК ухвалила одноголосно. Там пояснили - під час зборів громадян, на яких було утворено групи - 20 жовтня у Вінниці та Кіровограді - знову було порушено закон. Так, був відсутній представник Центрвиборчкому, котрий мав би проконтролювати процедуру. Раніше Окружний адмінсуд заборонив Компартії проводити збори громадян щодо організації референдуму про вступ України до Митного союзу. Однак КПУ не полишила спроб влаштувати загальнодержавний плебісцит.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: «ЦВК листами за відповідними вихідними номерами поінформувала організаторів зборів про те, що не направлятиме своїх представників на збори громадян. Під час утворення ініціативних груп з проведення Всеукраїнського референдуму порушено визначені статтею 30-ю закону про всеукраїнський референдум порядок».

  Георгій Бойко, представник ініціативної групи: «Если такие собрания состоялись, то их не надо не замечать. Продолжается сбор подписей, я информирую. Мы вам их представим - не менее 3-х миллионов, не менее 3-х миллионов!»

  Попередній матеріал
  Дніпропетровськ причісують і миють через завтрашній візит Януковича [відео]
  Наступний матеріал
  Нещодавно на кордоні з Росією в селі Красна Талівка виріс паркан із колючим дротом [відео]
  Теги: