Авто на "єврономерах"
Авто на "єврономерах" 5 канал

"Це справжній компроміс": що передбачає законопроект про розмитнення "євроблях"

У Раді кажуть, що документ враховує інтереси всіх сторін – як держави, так і автолюбителів

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" народний депутат від Блоку Петра Порошенка, член комітету ВР з питань податкової та митної політики Максим Курячий прокоментував тезу про те, що законопроект щодо розмитнення "євроблях" в Україні лояльний до власників таких авто.

"Правда в тому, що цей законопроект є справжнім компромісом, який враховує інтереси держави; офіційних автоімпортерів; враховує і не зачіпає інтересів громадян, які купують нові автомобілі й купували до цього нові автомобілі; тих громадян, які скористалися прогалинами в законодавстві і зробили своє рішення на користь транзиту чи тимчасового ввезення цих старих автівок", – запевняє Курячий.

Він додає: "Це справжній компроміс, і він полягає в тому, що встановлюється базова ставка акцизного податку – 50 євро для авто, які на бензиновому двигуні; 75 євро для автомобілів, які працюють на дизельному двигуні. А після цього враховуються ще й відповідні коефіцієнти, залежно від об’єму двигуна й віку цього автомобіля. Чим старіший автомобіль буде ввозитися в Україну, тим, відповідно, буде збільшуватися плата акцизного податку".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Оборудка з авто на іноземній реєстрації: як викрили масштабну схему нелегалів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сутички під ВР: Шкіряк розповів про "брудні політичні ігри" та поранених правоохоронців
Наступний матеріал
Два герої з однієї школи: в Харкові відкрили меморіальні дошки на честь молодих захисників
Loading...