Боїнг MH17
Боїнг MH17 5 канал

"Це якраз "руське авось": У InformNapalm розповіли про зібрані докази у справі катастрофи MH17

Росіяни, імовірно, спершу думали, що збили український Іл, сказав експерт

Збереглася фото-відеофіксація російського "Бука" у день катастрофи MH17. Про це заявив в ефірі "5 каналу" речник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук. 

"Фактаж по збиттю Боїнга зберігався, наша команда його зберігала. Крім того, не треба забувати, що окрім цих повідомлень, збереглася фото-відеофіксація самого "Бука", який їхав на одну сторону, з бортовим номером, який було видно, а потім різко після цієї трагедія почалася його евакуація. Була фотографія, що ракет вже не вистачало – однієї", – розповів Макарук.

Розслідувач розповів, що у InformNapalm є повністю зібраний фактаж від початку катастрофи. "Як прибув даний Боїнг (імовірно, експерт мав на увазі, як прибув "Бук" – 5.UA) на територію України. Звідки? Як? З відкритих джерел ми взяли цю інформацію. Згодом почався аналіз щодо можливих учасників цих подій розгорнутий. І потім одночасно, що Bellingcat, що наша спільнота, ми дослідили фактаж щодо пана Хмурого, який був начальником розвідки "ДНР" на той час і який курував процес доставки і геолокації Боїнгу", – сказав експерт.

У InformNapalm також висловили своє припущення, чому був збитий Боїнг. "Як завжди, як не дивно це звучало б в ефірі, це якраз "руське авось" і повний безлад в російській армії… Скоріш всього, вони зразу подумали, що збили наш Іл", – повідомив Макарук.

Дивіться повне відео інтерв'ю про те, які ще факти зібрали розслідувачі:

Дивіться також відео за темою:

Попередній матеріал
Під Харковом українські парашутисти встановили національний рекорд – відео
Наступний матеріал
Непохитна боротьба: як іракські воїни звільняли Мосул від терористів ІДІЛ
Теги:
Loading...