Звільнення Мосулу від ІДІЛ
Звільнення Мосулу від ІДІЛ iraqiembassy.com.ua

Непохитна боротьба: як іракські воїни звільняли Мосул від терористів ІДІЛ

Іракські воїни боролися з терористичними угрупованнями ІДІЛ, які налічували у своєму складі представників більш як 100 національностей з різних країн світу

В результаті проведення антитерористичної операції, яка тривала 9 місяців, солдати іракської армії, антитерористичних спецвійськ, сил народної федеральної поліції та курдських воєнізованих формувань звільнили Мосул. Це друге за величиною місто Іраку після Багдада. Іракські воїни боролися з терористичними  угрупованнями ІДІЛ, які налічували у своєму складі представників більш як 100 національностей з різних країн світу. Військові операції мали на меті перш за все звільнити людей, а вже потім – території. Зберегти у безпеці цивільне населення, забезпечити для нього мир було найважливішим завданням збройних сил. В той час як терористичні угрупування ІДІЛ використовували цивільних як живий щит. Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Ірак в Україні Ахмед Азіз Аль-Джафр.

"Приймаючи до уваги необхідність відновлення зруйнованої інфраструктури  у Мосулі та інших містах ми підтверджуємо важливість міжнародної підтримки та сприяння з боку наших союзників і дружніх нам держав, адже перемогу можна вважати повною лише після повернення усіх біженців на батьківщину, гарантуючи їм стабільне і безпечне життя", – зазначив Ахмед Азіз Аль-Джафр.

У свою чергу, у повідомленні посольства Республіки Ірак в Україні йдеться, що перемога Іраку довела усьому світу, що громадяни Іраку непохитні в боротьбі проти угруповань такфіритів і терористичних організацій, які намагаються заволодіти іракськими територіями, посіяти хаос і знищити святині країни. Терористи зазнали поразки завдяки згуртованості та єдності, що панують між іракським урядом та народом.

Як повідомляв 5.UA, прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді прибув до Мосула, щоб привітати іракські війська з перемогою над бойовиками "Ісламської держави" у місті.

Попередній матеріал
"Це якраз "руське авось": У InformNapalm розповіли про зібрані докази у справі катастрофи MH17
Наступний матеріал
Молдовський політолог: Реінтеграція Придністров'я – це смертельна небезпека для Молдови
Loading...

Прем’єр Іраку прибув у Мосул, щоб проголосити "перемогу" над бойовиками ІДІЛу

Терористи ІДІЛ в Іраку стратили 200 жителів

Сили безпеки Іраку й міжнародна коаліція відбили в ІДІЛ 55 тис. кв. км території