Триває суд щодо резонансного ДТП на мосту Патона два роки тому (РЕПОРТАЖ)

  Суд щодо резонасного ДТП. Майже 2 роки тому на мосту Патона водій збив насмерть двох працівників ДАІ та водія евакуатора. У ДАІ впевнені, чоловік за кермом був п`яний. Захист стверджує, що він втратив свідомість. Остаточний вердикт не винесли - судді радитимуться до 9 жовтня.
  Максим Кузьменко, 5 канал: "Нажаль у зал засідання нас не пустили, тому ми лишилися чекати рішення у коридорі".

  Ігор Годецький, адвокат звинуваченого: "Остаточне слово звинуваченого було таке що він жалкує про те що трапилося. Проте, остатточне рішення суд винесе 9 жовтня. Я не вірю в неупередженість суду, вже зрозуміло що рішення буде не на користь мого підзахисного".


  За час розслідування правоохоронці не змогли назвати точної дози алкоголю у крові звинуваченого. Крім того, його мати запевняє: син спиртним не зловживає. Натомість страждає на епілепсію.

  Валентина Ковальчук, мати звинуваченого: "Він не винен. Мій син не п`є. Це можуть підтвердити сусіди селяни. Син із дитинства втрачає свідомість".

  Мати звинуваченого заявляє, що її син і раніше втрачав свідомість, і це зафіксовано у його медичній картці. Проте вона дивним чином зникла із сільської поліклініки. Захисник винуватця ДТП також переконує, що його підзахисний знепритомнів, тому нести відповідальності не може.

  Звинувачення наполягає на своєму. Кажуть, підсудний Ковальчук був п`яний, і начебто є свідки.

  Григорій Лопатін, адвокат постраждалої сторони: "Він був пяний. Він не визнає своєї вини, він не каїться у заподіяному. Максимум що йому світить це 10 років".

  Максим Кузьменко, 5 канал: "На київському мосту імені Патона майже два роки тому сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинули два інспектори ДАІ, які оформлювали іншу аварію, що сталася майже у той самий час, а також водій евакуатора. Відтоді тривали судові засідання. І сьогодні на черговому з них суд мав винести звинуваченому вирок".

  Та не так сталося, як гадалося. Суд вироку знову не виніс - його очікують наступного тижня.

  Максим Кузьменко, Орест Понта, 5 канал
  Попередній матеріал
  Чи бути дочасним виборам? (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Державний музей авіації святкує п`ятиріччя (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...