5.ua

Троє "тітушків" уже вибачились перед побитими журналістами [відео]

  У справі щодо подій 18 травня проходило чотири чоловіки. Вадим Тітушко, Сергій Приходько і Михайло Пшук після визнання провини підписали із постраждалими журналістами мирову угоду. Справу четвертого - Андрія Ярошенка - виокремили в інше провадження та розглядатимуть із 13 вересня. Мирова угода передбачає визнання провини та покарання підсудним. Вадиму Тітушко - 3 роки позбавлення волі. Покарання відбуватиме умовно - іспитовий термін 2 роки. Сергій Приходько і Михайло Пшук - 2 роки теж умовно, з іспитовим терміном у рік і шість місяців. Підсудні також мають відшкодувати матеріальну та моральну шкоди. Вирок оголосять у понеділок, другого вересня.

  Вадим Тітушко, підсудний: "Повністю визнаю свою вину у вчиненні протиправних дій 18 травня 2013 року у складі групи осіб, які перешкоджали Олі Сніарчук та Владислву Соделю у здійсенні ними журналістської діяльності та щиро розкаююсь. Прошу вибачення".

  Ольга Сніцарчук, потерпіла: "Ми здали екстерном те, що ми могли побачити впродовж або через рік. В наших судах такі справи виріщуються дуже довго. І можна було дійти до того самого знаменника, витративши купу і нашого, і вашого часу".

   

  Попередній матеріал
  Завтра і післязавтра у зоопарку - вільний вхід для першокласників
  Наступний матеріал
  Повстанці звинуватили Асада у застосуванні білого фосфору проти мирних мешканців
  Теги: