Третій день без світла військовий гуртожиток у Харкові

  Третій день без світла мешканці військового гуртожитка у Харкові. Люди кажуть - електрику їм вимкнули через борги Міністерства оборони. У Харківському ж військовому гарнізоні нарікають, що завинили самі мешканці, бо не платять за світло.

  Дружина військовослужбовця Ірина кілька днів тому повернулася із пологового будинку. Каже, світла у квартирі вже не було. Щоби нагодувати та викупати двох маленьких дітей, Ірині доводиться користуватися сусідською газовою плиткою.

  Ірина: "И вот просимся подогреть водичку, хотя бы на какой-то чай ребенку, сварить суп на скорую руку - запрещено, а как людям выживать, вот с такими маленькими детьми? Но люди же хотят жить, кормить детей".

  Жанна Євгенієва завжди має вдома кілька свічок про запас. Каже, звикла, що світло у гуртожитку вимикають без попередження.

  Жанна Євгенієва: "А кому жаловаться? Руководство это все знает. Отключили за долги, долги жильцов - кто платит, а кто не платит, а отключили всех".

  У Харківському військовому гарнізоні запевняють - у відключенні світла винні самі мешканці гуртожитку. Мовляв, платять за електроенергію невчасно.

  Сергій Мандич, заступник начальника квартирно-експлуатаційного відділу Харківського військового гарнізону: "Цей об’єкт є гуртожитком курсантського типу, він оплачується за рахунок спецрахунку, тобто тут заборгованість іде тільки від жильців. Це питання залежить тільки від жильців. Платять-не платять. Це залежить тільки від їх матеріального стану".

  У "Харківобленерго" кажуть: загальний борг Міноборони перед їхнім підприємством - майже 900 тисяч гривень.

  Володимир Скічко, прес-секретар "Харківобленерго" (телефоном): "К сожалению, общежитие тоже на едином договоре с другими объектами Министерства обороны, потому отключаем за несплату, и под него попадают и вот такие обьекты".

  Довідавшись, що у гуртожитку мешкає багато родин із маленькими дітьми, енергетики пообіцяли найближчим часом відновити постачання світла.

  Людмила Сотник, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Відбулись чергові 9 матчів регулярного чемпіонату НХЛ
  Наступний матеріал
  Влада Туреччини звинуватила у руйнуваннях недбалих будівельників
  Теги: