RENAULT
RENAULT відкриті джерела

ТОП-5 автомобілів, які найкраще продаються в Україні – хто очолив рейтинг

Непогано почуваються на українському ринку французькі виробники – демонструють стрімке збільшення продажів

Порівняно з серпнем цього року, у вересні українці стали купувати набагато менше нових комерційних авто. За місяць цей показник впав на 13%. Про таке повідомляє "Укравтопром".

"Попит на нові комерційні автомобілі у вересні зменшився порівняно із серпнем майже на 13% – до 977 авто. Відносно показника річної давнини, продажі в цьому сегменті авторинку просіли на піввідсотка", – зазначається у повідомленні.

Як стало відомо, ТОП-5 автомобілів очолює французька марка RENAULT. Ці машини продавалися в минулому тижні найкраще.

"Краще за інших у вересні продавалися автомобілі марки RENAULT, які охопили майже п’яту частину ринку нових комерційних авто. За місяць було продано і зареєстровано 188 машин цієї французької марки", – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, за рік продажі авто цієї марки зросли на 3%, а від показника станом на серпень цьогоріч – на 25%.

Друга сходинка – за автомобілями марки FIAT. Зареєстровано продаж 132 машин (це +35% до вересня 2017 р. і +16% до серпня 2018 р.).

Третє місце – за автомобілями марки FORD. Їх за місяць вторгували 91. Це на 23% менше від минулорічних показників і на 4% менше порівняно з показником на серпень 2018 року.

На четвертій сходинці – MERCEDES-BENZ із показником у 84 проданих авто. Це на 18% менше, порівняно з вереснем 2017 року, і на 2% більше, порівнюючи з серпнем цьогоріч.

П'яту сходинку посіли також французи зі своїм PEUGEOT. 68 автівок було продано за минулий місяць в Україні. При цьому, за рік попит на нові комерційні PEUGEOT зріс удвічі, а порівняно з серпнем цьогоріч – на 45%.

Загалом за період січень-вересень цього року в Україні зареєстрували 9,3 тисячі нових комерційних авто. Порівняно з минулорічним показником, споживча активність у цьому сегменті автомобільного ринку зросла на 13%.

Дивіться також фотогалерею: 

Футуристичні, стримані і розмаїті: у США влаштували показ найновіших суперкарів – ФОТО

Попередній матеріал
На Херсонщині на грип захворіли більш як 4 тисячі людей
Наступний матеріал
У військовому складі на Чернігівщині стався вибух: на місце прибуло керівництво Генштабу