Тимошенко оскаржила в суді порушену проти неї "газову" справу

  Новий захисник у Юлії Тимошенко. Ним став народний депутат Сергій Власенко, він буде захищати колишню прем`єрку у кримінальній справі по газових контрактах. Відповідний дозвіл йому дала Генпрокуратура. Про це повідомила екс-премє'р після чергового відвідування Генпрокуратури.

  Крім того, Юлія Тимошенко повідомила, що оскаржила у суді порушення проти неї третьої кримінальної справи щодо газових контрактів. І сьогодні о третій дня Печерський райсуд має розглянути її позов. Нагадаємо, раніше Генпрокуратура заявляла, що Тимошенко зриває слідчі дії, з`являючись до допити без адвоката. Екс-прем`єрка вимагала, щоби її захищав саме депутат Сергій Власенко. Проти лідерки БЮТ порушили три кримінальні справи: за нецільове витрачання коштів, отриманих від Японії за Кіотським протоколом та під час закупівлі авто швидкої допомоги, а також - по газових контрактах 2009 року.

  Юлія Тимошенко, прем`єр-міністр України (2005, 2007-2010):
  "Ми знаємо ціну Печерському суду. Ми знаємо ціну сьогоднішньому правосуддю. У на снемає ніяких ілюзій відносно того, що Печерський суд, або будь-який інший суд, сьогодні буде іти проти влади і приймати правосудні рішення, а не замовні. Але, в той же час, ми хочемо пройти всі можливі інстанції в Україні, щоб показати власне українському суспільству, що ми маємо замість судів".

  Попередній матеріал
  На Вінниччині відкрили пам’ятник польовій кухні [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  ГПУ відмовила Кучмі у закордонній експертизі плівок Мельниченка
  Теги: