Теличенко озвучила найнагальнішу проблему в реформуванні прокуратури

Проблема прокуратури не в призначенні старих-нових прокурорів, а у розмірі зарплати, заявила адвокат Валентина Теличенко

Зарплати у працівників прокуратури є скромними на всіх рівнях – відповідно спокуси до коштів кримінального походження дуже великі. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила адвокат Валентина Теличенко.

"Проблема була і залишається не стільки в тому, що старих чи нових (прокурорів - 5.ua) призначили на посаду, скільки в тому, що ми маємо цілком абсурдну ситуацію: зарплати у працівників прокуратури досить скромні на всіх рівнях, вони незрівнянні з тими масивами коштів, які є кримінального походження, з якими повинні боротися ці особи. Відповідно спокуси дуже великі", - зазначила вона.

Теличенко додала: "Відповідно ми, суспільство, не хочемо усвідомити, що на посаду зі скромною зарплатою і широкими перспективами дотичності до таких кримінальних коштів підуть або люди, які не мають хорошого потенціалу в правовому світі ... або підуть ті, хто наперед не цікавиться розміром зарплати, бо він знає, що можливості будуть широкими".

Попередній матеріал
У Криму відбулась збройна сутичка між російськими військовими і прикордонною службою ФСБ – ГУР
Наступний матеріал
Україна сьогодні ініціює проведення консультацій у Радбезі ООН щодо подій у Криму
Теги:

Луценко: У вересні має запрацювати Генінспекція ГПУ, яка очищатиме від корупціонерів і зрадників

У ГПУ показали анкети доброчесності прокурорів

Луценко: ГПУ проводить внутрішнє розслідування через "злив" інформації

Теличенко: Необхідно позбавитися тих, хто ганьбить ГПУ перед суспільством – буде низка звільнень