Талісмани Євро-2012 невдовзі завітають до України

  Талісманами Євро-2012 стали брати близнюки у костюмах прапорів Польщі та України. Напередодні їх представили у Варшаві, а вже незабаром талісмани завітають і до України. 20-21 листопада близнюків зустрічатимуть у Львові, 23-24 листопада у Донецьку, 26-27 у Харкові і нарешті у Києві талісмани з`являться 28-29 листопада.

  Втім вже зараз уболівальники можуть проголосувати через інтернет та  за допомогою смс-повідомлень за імена талісманів. Детальніше у репортажі з Варшави Романа Сухана.

  У польскому театрі аншлаг. Зїзджаються не шанувальники театральних вистав а найвідоміші футболісти. У розкладі вистав – презентація талісманів Євро-2012. Всередині серед віп персон українські друзі Євро. – книгодрукар Іван Малкович та телеведуча Ольга Фреймут. Талісманів ще не показали але вони вже бачили.

  Іван Малкович, книгодрукар: "Ну ми бачили красиві такі, дітям сподобаються".

  Ось вони на сцені – два брати близнюки. Один червоно білий інший синьо-жовтий. Їхні маленькі копію найближчим часом розлетяться по всьому всіту, а поки що навіть для іменитих гостей лише кепки з зображенням талісманів.

  Андрій Шевченко, футболіст: "За задумом авторів брати близнюки народилися на кордоні України з Польщею. Вони зявилися з листків чарівного дерева, на якому замість плодів – футбольні м’ячи. За задумом української сторони талісман у жовто-блакитній формі – прототип Котигорошка".

  Імена талісманів поки що невідомо. Уболівальники мають поголосувати за один з 3-х варіантів. Або Славек і Славко, або Шємко і Стрімко, або Клемек і Ладко. Президенту федерації футболу Григорію Суркісу ближче імя яким колись назвав сина.

  Роман Сухан, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Китаї найшвидший у світі комп`ютер
  Наступний матеріал
  Дивіться "На межі" 20 листопада о 17:20 [відео]
  Теги: