"Такий як я": у Києві відбулась благодійна акція для особливих дітей

Спілкування з особливими дітьми робить людей добрішими та чуйнішими

"Такий як я" гасло свята, що влаштували батьки дітей із особливостями розвитку. У столичному парку імені Шевченка вони організували дозвілля для усіх охочих. Мета акції: наблизити українців до створення суспільства без обмежень. Про це йдеться у сюжеті "5-го каналу".

На звучання західноафриканського барабана - джембе - зійшлися чи не всі гості столичного парку імені Шевченка. Діти з особливостями розвитку грають разом із однолітками. Таке порозуміння - рідкість на дитячих майданчиках, розповідає мати чотирирічної Вероніки. У дівчинки аутизм - розлад розвитку нервової системи.

Свято  влаштували за ініціативи батьків дітей з особливостями розвитку. Вони об’єднали дітлахів перед мольбертами.

"Діти не розбираються хто є хто. Це дорослі можуть розібратися. Ми за розвиток суспільства, в якому кожен має місце, тому що світ різноманітний", - говорить голова правління ГО "Родина" Лариса Самсонова

П’ятирічний Тимофій має рідкісну генетичну недугу. Він не розмовляє та швидко набирає вагу. Та це йому не заважає із захопленням грати у футбол із однолітками, пояснює його мати.Спілкування з особливими дітьми робить людей добрішими та чуйнішими. У цьому на прикладі своєї родини переконалася киянка Ірина Шумська.

"Моя дитина звичайна. Ми зрозуміли і стали відноситися до навколишніх людей і взагалі до суспільства трошки інакше. Саме головне, щоби суспільство ставилося до них як до звичайних", -розповіла вона.

Виховувати толерантність у суспільстві необхідно регулярно, запевняють організатори свята. Тож планують такі заходи влаштовувати частіше.


Людмила Голоднік та Микола Лебедєв, 5 канал.

Попередній матеріал
У Південній Кореї під час гей-параду стались масові сутички
Наступний матеріал
У Києві нагородили юних переможців конкурсу малюнків

День підтримки хворих на аутизм відзначають у світі

Всесвітній день інформування про аутизм в Україні

Свято для дітей, хворих на аутизм відбулось у Києві

"Діти дощу. Запали синім": у Вінниці пройшла акція на підтримку дітей з аутизмом