Табалов готовий вибачитися перед виборцями за зміну політичної орієнтації [відео]

  Андрій Табалов готовий вибачитися перед виборцями за зміну політичної орієнтаці] - таке він заявив під час прес-конференції у Кіровограді. На питання журналістів, чи мав він намір вступати до опозиційної фраккції у Верховній Раді Табалов-молодший відповів, що під час виборчої кампанії про це не думав оскільки сумнівався, що люди за нього проголосують.
  Андрій Табалов, народний депутат України: "Я замислюватися почав, коли кампанія пройшла, коли почалося вже планування роботи. Я про це просто не думав... Іноді потрібно зробити справу, а от якою буде результат, ти будеш думати, коли його зробиш".

  Нагадаємо, Табалови потрапили до Верховної Ради від опозиції - старший Табалов за партійним списком, молодший - по 99-му мажоритарному округу. Попри те, що вони підписували присягу увійти після виборів до опозиційної фракції - напередодні стало відомо, що Табалови змінили свої політичні уподобання, і зажадали бути позафракційними депутатами. Натомість опозиція вимагає від ЦВК анулювати мандат Табалова старшого, і призначити депутатом наступного за ним кандидата у партійному списку, а у 99-му окрузі провести перевибори.

  Попередній матеріал
  Музей української вишивки відкрили у Сімферополі [відео]
  Наступний матеріал
  Масові заворушення в другому за величиною місті Єгипту
  Теги:
  Loading...