Ситник
Ситник 5.ua

Ситник заявив, що ніякого конфлікту між НАБУ і САП немає

Є лише "певне кримінальне провадження, є певні матеріали, які передані до компетентних органів", наголосив очільник НАБУ

Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що конфлікту між НАБУ та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою немає. Про таке про це він сказав під час виступу у Верховній Раді, повідомляє "5 канал".

Він також закликав нардепів та всіх українців не спекулювати на цій темі, адже обидва відомства працюють у штатному режимі. "Йде штатна нормальна робота детективів та прокурорів. Нічого страшного не відбулося. Боротьба з корупцією не зупинилась. У той же час ми не можемо замовчувати ті факти про певні протиправні дії будь-кого. Навіть якщо це буде працівник Антикорупційного бюро. Ми повинні бути рівні у відношенні до будь-кого", – сказав Ситник.

Водночас, голова НАБУ підкреслив: "Єдина гарантія збереження незалежності цих органів – це виключне дотримання вимог Закону України. Це єдиний рецепт, який дає мені можливість зараз виступає та гідно давати відповідь на це питання і прямо дивитися у вічі будь-кому".

Також він сказав, що "створення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури врятувало Національне антикорупційне бюро від нагляду Генеральної прокуратури України".

Попередній матеріал
"Обмін люб'язністю": у ВР Холодницький покепкував щодо кандидатури наступника
Наступний матеріал
Пожежа в торговому центрі в Москві: з'явилися дані про загиблого – подробиці
Loading...