Ситник 5.ua

За рік роботи НАБУ встановило, що Україні завдано збитків на 2 мільярди – Ситник

З цієї суми накладено арешт на понад 430 млн гривень

Національне антикорупційне бюро України вже повернуло у державний бюджет понад 100 млн гривень.  Про це заявив директор НАБУ Артем Ситник на спільному брифінгу з керівником САП Назаром Холодницьким в Києві, передає УНІАН.

"На сьогоднішній день передано до суду для розгляду по суті 44 кримінальних провадження. Вже по цим провадженням відшкодовано збитків державних підприємств на суму понад 100 млн гривень", - зазначив Ситник.

Він також повідомив, що Агентству вдалося запобігти розкраданню майже 580 млн гривень по тим справам, які розслідуються.

"Сума встановлених збитків по тим провадженням, які зараз скеровано до суду, які зараз перебувають в провадженні, становить 2 млрд гривень. На сьогоднішній день накладено арешт на понад 430 млн гривень, 80 млн доларів США, 7 млн євро, також арештовано велику кількість рухомого та нерухомого майна по тим провадженням, які розслідуються", - підкреслив чільник НАБУ.

Нагадаємо, в антикорупційному відомстві також повідомили, що збитки по справах НАБУ, які передані до суду - 82 млрд грн.

Попередній матеріал
Комітет представників країн ЄС затвердив механізм, що розблокує безвіз для України
Наступний матеріал
У Міноброни назвали найгарячіші ділянки фронту
Теги:
Loading...

НАБУ розпочало розслідування щодо записів Онищенка і чекає його особисто - Холодницький

Ситник: Збитки по справах НАБУ, які передані до суду - 82 млрд грн

Спільний брифінг директора НАБУ та керівника САП - відео

Сьогодні Холодницький та Ситник прозвітують про роботу відомств за рік