Син-вояк «на позитиві» спростовує слова матері про жахливі умови, в яких перебувають солдати ВВ [відео]

  Син-вояк «на позитиві» спростовує слова матері про жахливі умови, в яких перебувають солдати Внутрішніх військ на Грушевського. Жінка - розплакалася під час інтерв'ю на Громадському ТБ розповідаючи про сина, який несе варту у нелюдських умовах і на сух-пайку, каже бачилася із ними ще до Нового року. У відповідь МВС оприлюднило інтерв’ю сина, де той переконує: чергують лише годину, і отримують згущенку, печиво, шоколад та цигарки.  

   

  Олександр Патлатенко, солдат внутрішніх військ: «Говорят, что мы там мы, они про берцы рассказхывают там, что обувь плохая, мы мёрзнем, мы все на позитве, ну я незнаю, что сказать».

  Відео з Олександром, який на Грушевського і на позитиві - з’явилося після кардинально іншого інтерв’ю. Кілька днів тому  мати цього ж вояка крізь сльози озвучила таке.

  Ольга Патлатенко, солдат внутрішніх військ: «Сплять у коридорах, грязні , я як побачила на Новий рік свого сина, я злякалася, він був грязний не постіраний, від нього воняло. Він постійно кашляє, а одна з мамочек взагалі сказала, що її син кров’ю кашляє».

  Та військові командири - материнським сльозам віри не ймуть.

  Станіслав Шуляк, генерал-лейтенант: «Невдачею закінчуються спроби екстремістів впливати на військовослужбовців через так званих «Солдатських матерів», які на камери ллють гіркі сльози, водночас благословляючи підлітків, що жбурляють у вас бруківкою та запалювальними сумішами».

  А вояк на додачу - підсолодив. Маму заспокоює.

   Ольга Патлатенко, мати солдата: «Вони їдять в сухом’ятку, по три, по чотирі дні не можуть сходити в туалет».

  Олександр Патлатенко, солдат внутрішніх військ: «Сгущенки хватает, дают шоколад, сигареты, печенье и меня в принципе всё устраивает».

  Опісля материних зізнань ставлення у роті до Олександра не змінилося, каже хлопець.

  Олександр Патлатенко, солдат внутрішніх військ: «Это всё придумывают репортёры, родители смотрят, а по телефизору показывают всякий бред».

  Годують, у теплі тримають - ще й надбавку до зарплатні обіцяють. Про це домовилися на зустрічі міністр оборони з президентом.

  Лєбєдєв: «В феврале военнослужащие получат повышение на 20 процентов денежное довольствие».

  Ольга Патлатенко, мати солдата: «Якщо мені дадуть зброю, я буду стріляти в беркут, тільки із-за того, що моя дитина там стоїть, не розуміючи чого вона там стоїть».

  Олександр Патлатенко, солдат внутрішніх військ: «Ну не знаю, що сказать, всё хорошо, отак от».

  Анна Мірошниченко, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Не справдилися очікування українського суспільства щодо вирішення кризової ситуації в країні депутатами ВР [відео]
  Наступний матеріал
  До донецьких спецпризначенців долучилися козаки [відео]
  Теги:
  Loading...