5.ua

Не справдилися очікування українського суспільства щодо вирішення кризової ситуації в країні депутатами ВР [відео]

   

  Активіст:«Ми стоїмо за ідею! Чтоб люди работали чтоб не бегали по майданам, и передайте пожалуйста кличку пусть засранец вернет медаль золотую, которую выиграл в 1995году на чемпионате мира среди вооруженных сил!»

  Четверту сесію під парламентом і з радянськими піснями зустрічають антимайданівці. Тут не вірять євродепутатці, яка повідомила, що українські громадяни Арбузов, Азаров і Клюєв - мають австрійські паспорти. А ті, котрі вірять - схвалюють.

  Рядові регіонали у залі - на вигляд безтурботні. Їхній лідер Єфремов -  не такий спокійний: смикає у руках краватку. Утім заяви його опонентів, що в раді буде нова більшість - поки не справдилися. Ті, кого на кого розраховували - тепер принишкли, запевняє позафракійний Міщенко.

  Сергій Міщенко, позафракційний: «Вони сидять як миші. вони сидять уже тихесенько. якщо тоді вони говорили обурювалися.. - отоді могла бути створена більшість. те що я сьогодні відчув - всі ті хто говорив про зміни і про підписи під Конституцією 2004 року - вони тихенько сидять».

  За словами цього позафракційного, в опозиції ведуть підрахунки готових до змін - за двома списками. Один - про повернення до Конституції 2004 року - там Міщенко і сам підписався. і там до більшості ще далеко. Другий - список - секретний. Туди заносять регіоналів, які готові - але імен у цьому списку не розсекречують.  Самі регіонали - в це не вірять.

  Борис Колесніков, народний депутат, ПР: «Это блєф, если такое будет то чем такие депутаты отличаются от тушек».

  Навіть регіонал, який в неділю вийшов на сцену Євромайдану -  тепер запевняє: його не так зрозуміли.

  Грушевський, депутат: «Дозвольте низько вклонитися вам за вашу мужність на всіх майданах України».

  Грушевський - я не планував виходити , і не планую в майбутньому виходити.

  Про те що голоси на нову більшість є - регулярно доповідають як опозиціонери, так і позафракційні. Та не цього дня.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Я не даю зараз коментарів. Як повернутися до Конституції 2004 року тобто до парламентсько-президентської форми правління - варіантів декілька. Та Конституційний акт, до якого схиляли пропрезидентських - не до вподоби вже й тим, хто загалом не проти цієї ідеї».

  Володимир Литвин, позафракційний: «Те що пропонується - має сумнівний характер. треба намагатися знайти або 300 голосів або йти широким фронтом.. разом з тим можна було б прийняти постанову, яка б рекомендувала зобов’язувала КС переглянути своє неправомірне рішення. можна йти широким фронтом».

  Поки широким фронтом парламент ходить лише на перерви і наради. З парламентської трибуни - кризу лише констатують.

  Олександр Єфремов:«Для консолидации президент предложил самые высшие посты - в ответ ревю это тупик. Предлагаю забить обиды».

  Віталій Кличко: «Останнім часом звучать ідеї федералізації країнию зачистики вулиць. Деякі беркутята з місцевої влади створюють якісь фронти, а кримінал починає працювати з силовими структурами. це гра з вогнем».

  Олег Тягнибок: «Фактично українській громаді протистоїть гібрид рецидивістів чектістів сталіністів».

  Соболєв: «Янукович готовий втопити в крові країну»

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, «5 канал».

  Попередній матеріал
  Щонайменше 29-ть дев’ять активістів вважаються зниклими безвісти з Євромайдану [відео]
  Наступний матеріал
  Син-вояк «на позитиві» спростовує слова матері про жахливі умови, в яких перебувають солдати ВВ [відео]
  Теги:
  Loading...