Мітинг під ВР
Мітинг під ВР 5.ua

Силове затримання Саакашвілі: в Нацполіції назвали три причини зволікання

Кров громадян не має проливатися, наголошує очільник НПУ

На силове затримання Міхеіла Саакашвілі правоохоронці не наважуються, щоб уникнути бійки із громадянами, які мають право на протест. Так зволікання силовиків пояснив "5 каналу" очільник Національної поліції Cергій Князєв.

"По-перше, є низка юридичних процедур, які потрібно виконати – ми ж цивілізована держава. По-друге, кожна людина має право на своє волевиявлення. І третє. Основне завдання, яке я ставлю працівникам Національної поліції, – будь-які дії поліцейських мають бути врівноважені. Не повинна проливатися кров громадян або ж застосовані силові методи протистояння, чи нанесені тілесні ушкодження. Ми всі маємо максимально уникати цього в ситуаціях, якщо це можливо", – зазначив Князєв.

Як відомо, 5 грудня правоохоронці прийшли з обшуками додому до Саакашвілі за адресою вулиця Костельна, 7, і затримали його на даху цього будинку, а потім вивели і посадили в автомобіль. Прихильники політика намагалися завадити правоохоронцям, між ними виникли локальні сутички. Прибічники Саакашвілі витягли його з авто, а за декілька годин він з'явився перед будівлею Верховної Ради, де проголосив полум'яну промову. 

Згодом генпрокурор Юрій Луценко назвав нардепів, причетних до втечі Саакашвілі.

Попередній матеріал
Тиждень викликів для України: "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
"Майже детективна історія": чому дії детективів НАБУ так обурили Мін'юст
Loading...