5.ua

Свободівець Мірошніченко вибачився за свої дії на Першому національному

  Свободівець Ігор Мірошниченко вибачився за побиття чільника Національної телерадіокомпанії. У кулуарах Верховної Ради депутат заявив, що перепрошує у всіх, кого особисто образив його вчинок.

   

  Ігор Мірошниченко, народний депутат, ВО "Свобода": "Якщо хтось вважає, що я своїм вчинком на Національній телекомпанії України образив їх особисто, я у цих людей прошу вибачення. Але разом з тим я хочу сказати, що як представник влади, очевидно, я мав би діяти в інший спосіб, і обіцяю, що як людина, яка тільки щойно стала до влади, буду використовувати інші способи боротьби із корупціонерами і чиновниками, які належали до режиму. Визнаю, що методи, які ми застосували, очевидно, були негідними влади".

  Нагадаємо, кілька народних депутатів-свободівців та активістів партії раніше силоміць змусили тимчасового голову НТКУ написати заяву про відставку. Олександра Пантелеймонова свободівці звинуватили у запровадженні цензури на Першому Національному і необ’єктивному висвітленні революційних подій. США засудили поведінку свободівців і закликали чільників політсили накласти дисциплінарне стягнення на учасників інциденту.

  Попередній матеріал
  У Києві вшановують пам'ять загиблих на Майдані Незалежності
  Наступний матеріал
  Колектив Першого національного подякував за підтримку і покаявся
  Теги:
  Loading...