5.ua

Колектив Першого національного подякував за підтримку і покаявся

  Колектив Першого національного каналу подякував всім за підтримку у складній ситуації та із соромом визнав, що не був солідарним з журналістами під час подій Євромайдану. За словами працівників каналу на них нападали і тиснули.

  Про це повідомляє "Телекритика" з посиланням на лист що надійшов з ньюз-руму Національної телекомпанії.

  "Колектив Національної телекомпанії України звертається до колег та всіх небайдужих, хто підтримав нас у складній ситуації, коли на керівника НТКУ напала група осіб на чолі з трьома народними депутатами.

   Ми добре усвідомлюємо, що пікети під ГПУ - це насамперед протест проти свавілля людей з мандатами і проти нехтування тих принципів, які обстоював Майдан. Із соромом визнаємо: коли наші колеги страждали від нападів силовиків та утисків влади, ми не вийшли разом з ними на акцію солідарності. Тепер це стало для нас гірким уроком. Добре розуміємо і власну відповідальність за професію в драматичні для народу й держави часи. Наостанок хочемо вам просто подякувати!".

  Нагадаємо, група депутатів від ВО "Свобода" на чолі з Ігорем Мірошниченко змусила т.в.о. президента НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про звільнення за власним бажанням. Народні депутати силою посадили Пантелеймонова і били його по обличчю та голові.

  Попередній матеріал
  Свободівець Мірошніченко вибачився за свої дії на Першому національному
  Наступний матеріал
  Фірташ вніс до суду заставу у розмірі 125 млн євро
  Теги:
  Loading...