Свято на плацу: курсанти Одеського військового ліцею відзначили День знань

У травні цьогоріч відбувся випуск першого одеського набору ліцеїстів

Свято Першого дзвоника сьогодні відзначили і курсанти Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Під час урочистої церемонії ліцеїсти заспівали гімн.

Вперше День знань у формі матросів тут відзначили 75 матросів. Це учні старших класів, які вирішили зв'язати своє подальше життя та кар'єру з морем. Вони приїхали з різних куточків України – з Донецької області, Луганської та навіть з Криму. Кажуть, що хочуть навчатися саме в Одесі.

"Я хотів бути матросом, мріяв вступити до Севастополя. Незабаром Крим перетворився на анексовану територію, і бажання навчатися у Севастополі я втратив. Мама запропонувала вступити до Одеси. Я погодився", – каже курсант ліцею Ербіль Громов.

Як зазначається, після базування в Одесі військові моряки покращили програму навчання, крім того, у них стало більше практики.

"Введено морську практику з ліцеїстами, починаючи вже з 1 курсу. Минулого року та у попередні роки морська практика проводилась після закінчення першого курсу, а цього року під час проходження курсу молодого бійця ми започаткували цю практику спільно з Одеською міською флотилією", – прокоментував начальник Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Віктор Шмигановський

Нагадаємо, у травні відбувся випуск першого одеського набору ліцеїстів, це 44 випускники. 

Попередній матеріал
СБУ покаже представникам міжнародних організацій місця утримання затриманих
Наступний матеріал
Київський метрополітен з 1 вересня переходить на зимовий графік роботи

Перший дзвоник впритул до лінії вогню: чи відкриються школи на передовій цьогоріч

Сьогодні в Україні відзначають День знань

У Житомирі 120 курсантів інституту імені Корольова урочисто присягнули на вірність українському народові