Сьогодні в Україні відзначають День знань

Цього року на школярів чекають нововведення та зміни навчальної програми

У четвер, 1 вересня, розпочинається навчання для школярів та студентів України. Перший день осені починається для учнів святом знань, просвіти, науки. 

Як відомо, навчальний рік у сучасних школах починається 1 вересня і триває до кінця травня. Він поділяється на чверті, між якими передбачені канікули. Наприкінці кожної чверті та навчального року учні отримують підсумкові оцінки по всіх вивчених предметах.

Цьогоріч на учнів очікує нововведення. Так, школярі молодших класів навчатимуться за новою, полегшеною програмою. Відповідне розпорядження раніше ухвалила колегія Міністерства освіти.

Зазначається, що інформація про оцінки буде конфіденційною, про них будуть інформувати батьків учнів. Відтепер вчителі не оцінюватимуть каліграфію. Крім того, суттєво зменшився обсяг домашніх завдань. Так, для первачків їх не буде взагалі.

Крім того, раніше Міносвіти анонсувало відкриття нових 144 опорних шкіл у межах створення системи якісної освіти для дітей, які навчаються в селищах та невеликих населених пунктах.

Наголосимо, що цього року в департаменті освіти Київської міської держадміністрації повідомили, що столичні школи самостійно визначатимуть формат Першого дзвоника.

О 9:00 "5 канал" транслюватиме включення наживо із столичних навчальних закладів.

Попередній матеріал
Порошенко звільнив голову Житомирської ОДА
Наступний матеріал
Доба в АТО: у штабі оприлюднили нові дані про обстріли бойовиків на Донбасі

Геращенко: Вогонь на Донбасі має припинитися до 1 вересня

З 1 вересня бюджетникам підвищать пенсії та зарплати - Яценюк

В Україні з вересня запрацюють 144 опорні школи

У київських школах самостійно визначатимуть формат Першого дзвоника